معرفی شرکت

در راستای شناخت مسایل و معضلات کنونی حاکم بر بخش ساختمان کشور و نظر به بیانات ارجمندی که  ریاست محترم دولت تدبیر نسبت به واکاوی اصولی وارایه درک درست و منطقی به همراه اجراء مجموعه سیاست های  تأثیر گذار در خصوص این صنعت فرمودند شرکت کیاسان صنعت آپادانا، تولید کننده انواع پیچ، مهره و واشرهای صنعتی (نفت، گاز، پتروشیمی، ساختمان، برق و......) بعنوان واحدی در این صنعت با هدف بهره گیری از یافته های جدید و معرفی اخرین دستاوردها و گسترش مشتری مداری و افزایش کیفیت (کمی و کیفی) اقدام به معرفی مجموعه خود می نماید.

امید است فرصتی جهت هم اندیشی و تعامل متخصصین و ارائه دید کلی به مخاطبین در حوزه های مرتبط با این صنعت فراهم گردد.

با توجه به طیف گسترده مصرف کنندکان محترم از جمله مدیران عالی رتبه شرکتهای فعال در بخش مسکن، انبوه سازان، پیمانکاران، مهندسین و اساتید که مخاطبین ارجمند ما می باشند، فضای مناسبی جهت گفتگو، رایزنی و همکاری فی ما بین ایجاد شود.

شرکت کیاسان صنعت آپادانا، پیشرو در تولید و تأمین انواع پیچ، مهره و واشر، مطابق با استانداردهای بین المللی(ISO، DIN، ASME و...) مورد استفاده در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، سازه های سنگین، برق و..... مفتخراست با بهره گیری از پرسنلی مجرب و متخصص،در مسیر اهداف و رضایتمندی مشتریانش گام برداشته و این صنعت پویا را در زمینه های علمی و فنی همراهی و حمایت نماید.

شرکت کیاسان صنعت در راستای بهبود کیفیت محصولات و افزایش رضایت مشتریان، اقدام به احداث واحد کنترل کیفیت(QC) در مجموعه خود نموده است. در این واحد کنترل ابعادی محصولات، کنترل کیفیت مواد اولیه ورودی، کنترل محصولات در حین تولید (کنترل ابعادی، کنترل خواص مکانیکی و فیزیکی، پوشش)کنترل محصول نهایی(کمی و کیفی.بسته بندی)، صورت گرفته و در نهایت محصول مطابق با استاندارد، به مشتریان محترم ارائه می گردد.

 

 

© 2013 Kiasun Sanat Company. All Rights Reserved.
Powerd By : www.imanseraji.com