پروژه ها >> شرح محصول
   
شرح محصول : عنوان محصول
  : توضیحات

 

 

گريدهاي مختلف
استانداردهاي پركاربرد متريالي اين دسته از محصولات در دو دسته كلي استانداردهاي ISO و ASTM مي­باشد كه شامل ISO 898-1 و ASTM هاي A193، A307، A325، A490 و غيره مي­باشند.
كاربرد
پيچ­هاي شش گوش يكي از اجزاي جدايي ناپذير صنايع مختلف مي­باشند و كاربرد­هاي بسياري در صنايع نفت و گاز و پتروشيمي، صنعت ساختمان، صنايع نيروگاهي، صنعت خودروسازي و غيره دارند. اصلاح پيچ شش گوش عموماً به پيچ­هاي با گل شش­پر اطلاق مي­شود كه طبق استانداردهاي مختلف متريالي بصورت فولادهاي ساده كربني، فولاهاي كم آلياژ، فولادهاي آلياژي، فولادهاي زنگ­نزن و ساير فولادها و سوپرآلياژها و همچنين آلياژهاي آلومينيومي و مسي و برنجي مي­تواند وجود داشته باشد. اين اقلام قيد و بستي از مهم­ترين و پرمصرف­ترين انواع پيچ­هاي صنعتي را تشكيل مي­دهند كه بخش اعظم مصارف امروزه كشور از طريق توليد داخل(كمتر از 30 درصد) و واردات (بيش از 60 درصد) در بازار ارائه مي­شود. اين پيچ­ها استانداردهاي متريالي روتيني دارند و در حال حاضر با متريال موجود در كشور قابل توليد و تأمين مي­باشند. نكته قابل ذكر اين كه انكر بولت­هاي گل­دار نيز مي­وانند با استانداردهاي اين محصول توليد شوند.
متريال مورد استفاده در توليد اين پيچ­ها از شركت­هاي معتبر داخلي مانند فولاد آلياژي يزد، ذوب آهن اصفهان، فولادسازي خوزستان و فولاد اسفراين قابل تهيه است. قابل ذكر است شركت­هاي مذكور همگي در ليست تأمين­كنندگان مواد اوليه مورد نياز شركت­هاي نفت و گاز و پتروشيمي بوده و نياز کیاسان صنعت را نيز در جهت توليد محصولات با كيفيت برآورده نموده­اند.
قابليت توليد و تأمين
كليه سايزهاي پر مصرف اين پيچ­ها با توجه به نياز روز كشور در صنايع مختلف از سايز M10 تا M64 توسط شركت کیاسان صنعتقابل توليد و تأمين مي­باشند. همچنين اين شركت قادر است مارك يا علائم مشخصه مورد نياز خريدار يا پروژه­ها را روي پيچ­ها حك نمايد.
اقلام موجود
سايزهاي M12 ‌تا M42 و همچنين سايزهاي اينچي معادل از 2/1 تا 2/1-1 اينچ
گريدهاي 6/5، 8/8، 9/10 و 9/12
طول از 10 ميليمتر تا 400 ميليمتر بطور روتين بيشر قابل استفاده­اند
پوشش: بدون پوشش، پوشش داكرومات و گالوانيزه گرم و سرد
وجود ندارد فایل pdf:
  : تصویر محصول
© 2013 Kiasun Sanat Company. All Rights Reserved.
Powerd By : www.imanseraji.com